Zdjęcie dwóch inżynierów przy rysunku technicznym

Transport HDS - Usługi transportowe

Naszym Klientom oferujemy również kompleksowy transport zróżnicowanych materiałów budowlanych. Samochody, którymi dysponujemy to zarówno ciągniki siodłowe, jak i specjalistyczne pojazdy posiadające dźwigi HDS.

Jest to niezwykle profesjonalne rozwiązanie ułatwiające przewożenie i bezpieczne wyładowanie elementów (bezpieczeństwo zapewnione zarówno pracownikom budowy jak i materiałom transportowanym). HDS to samochody ze zintegrowanym dźwigiem, dzięki któremu bardzo łatwo, szybko i bezproblemowo można rozładować towar z przyczepy przemieszczając go w miejsce jego składowania.

Dysponujemy również ciągnikami siodłowymi o powierzchni ładunkowej 13,6m. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że wszystkie elementy dotrą na swoje miejsce przeznaczenia na czas, w stanie nienaruszonym.

Zapewniamy transport całkowity - wykonane przez nas szalunki są transportowane z miejsca wykończenia do miejsca przeznaczenia. Nasi pracownicy, zarówno przy logistyce transportu jak i pozostałych oferowanych zleceniach to wyszkoleni zawodowcy w swojej dziedzinie. Inwestowanie w kadrę daje nam poczucie spokoju i gwarantuje Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie z wykonanych usług.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Transport z HDS

Zdjęcie dwóch ciągników z HDS

Ciągniki siodłowe

Zdjęcie dwóch ciągników siodłowych